Fototapeta kawa

Poranna aromatyczna kawa, która zapachem wypełnia cały dom to niezbędny codzienny rytuał niejednego z nas. Jedni preferują zmieloną, drudzy kawę z mlekiem, jeszcze inni rozpuszczalną, słabą, mocną… Niezależnie od tego, jaką preferujesz kawę przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną kategorię, w której możesz poszukać kawowych inspiracji i umieścić je na swoich ścianach.

Fototapety, naklejki lub obrazy kawa będą idealnie nadawały się do kuchni lub kawiarni, możesz je także wykorzystać do aranżacji biura czy sypialni, nie narzucamy sztywnych ram wykorzystywania wszelkich motywów. Kawowy wystrój wnętrz wywołuje przyjemne skojarzenia spokojnych sobotnich lub niedzielnych, leniwych poranków, gdzie aromat kawy roznosi się po całym domu budząc kolejnych domowników…

Motyw kawy istotnie wpływa na klimat, który panuje we wnętrzu. Pomieszczenie staje się wtedy cieplejsze, przytulniejsze. Wykorzystanie fototapety, naklejki, obrazy z motywem kawy wpływa także na oryginalność wnętrza, mało kiedy można spotkać się z tym motywem na ścianach, który przecież jest bardzo intrygujący.

Jakie oferujemy motywy kawy? Przede wszystkim w naszej kolekcji odnajdziesz piękne, klasyczne filiżanki, wypełnione pyszną kawą; porozrzucane ziarna kawy lub ułożony z nich wzór (np. samochód, mapa świata lub sowa – bardzo pomysłowe!), a także wiele innych kawowych inspiracji. Od samego patrzenia na wzory fototapety, naklejek lub obrazów z kawą mamy ochotę pójść do kuchni i zaparzyć sobie małą filiżankę aromatycznej kawy.

Z naszego asortymentu na pewno wybierzesz wzór, który najbardziej Ci się spodoba. Odkryj na Decoboo niepowtarzalną kolekcję fototapet, naklejek, obrazów kawa, która dostarczy Ci każdego dnia mnóstwo inspiracji i ciepłych uczuć. Komponuj swoje własne wzory i w zaskakujący, oryginalny sposób aranżuj swoje wnętrza.
1. API Key daily quota reached.
2. API Key daily quota reached.
1. Przepraszamy, serwis chwilowo niedostępny z powodu przeciążenia :( Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.
2. Przepraszamy, serwis chwilowo niedostępny z powodu przeciążenia :( Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

Bądź na bieżąco