Fototapeta dmuchawiec

Fototapeta dmuchawiec

Dmuchawce, latawce, wiatr...

Dmuchawiec to bardzo specyficzny wzór fototapety. Fototapeta dmuchawce to delikatny motyw, niewątpliwie kojarzący nam się z wiosną, latem. Dmuchawce pozostawiają pewną dozę nostalgii, zadumy, powrotu do lat dziecinnych, gdzie biegało się na łące zrywając dmuchawce... Kilkanaście lat temu nikt nie pomyślałby, że zwykły mlecz, dmuchawiec wykorzystany na fototapecie będzie prezentował się tak pięknie, że wielbiciele dekoracji wnętrz oszaleją na jego punkcie. Obecnie nadal jest to bardzo popularny motyw, choć nie wysuwa się już tak widocznie na prowadzenie. Obecnie dominują także sowy, wszelkie wzory ptaszków, piór czy drzew.

Popularny motyw

Dlaczego fototapety dmuchawce stały się takie popularne i zaczęły pojawiać się wszędzie? Ten motyw nie jest tylko popularny w fototapetach, naklejkach czy obrazach, ale także w innych dziedzinach dekoratorskich (poduszki, pościele, koce). Prawdopodobnie dlatego, że jest to motyw poniekąd uniwersalny, który dopasuje się do każdego stylu wnętrza. Nie stawia się mu sztywnych ograniczeń, iż pasuje wyłącznie do nowoczesnego designu - nieprawda. Pasuje także do rustykalnych i klasycznych wystrojów.

Fototapeta dmuchawce - gdzie wykorzystać ten motyw

Motyw fototapety dmuchawce możemy użyć nie tylko w sypialni czy pokoju dziecka, pewnych wzorów fototapet nie używa się na przykład w kuchni - fototapeta kosmos bądź fototapeta mapa świata zapewne wyglądałaby zbyt ekstrawagancko jako dekoracja takiego miejsca, jakim jest kuchnia. Te fototapety za bardzo przytłoczyłyby takie miejsce, które samo w sobie ma się wyróżniać i skupiać uwagę. Gdziekolwiek położymy fototapetę dmuchawiec będzie ona świetnie wyglądać. 

Rodzaje fototapet dmuchawców

Czarno-białe ilustracja

FOTOTAPETA CZARNY DMUCHAWIEC

 

FOTOTAPETA WEKTOR BEZ SZWU ABSTRAKCYJNE DMUCHAWCE WZÓR

Czarno-białe ilustracja przedstawiające dmuchawce stworzą w pomieszczeniu bardzo elegancki klimat. Są niezwykle urokliwe, a przy tym klasyczne i aż chce się na nie patrzeć. Świetnie będą wyglądały jako dekoracja szafy.

Ilustracje dmuchawców z dodaniem kolorów 

FOTOTAPETY DMUCHAWIEC Z CZERWONYM SERCEM

 

Takie propozycje fototapet przede wszystkim polecamy do pokoju dziecięcego, czy pokoju nastolatki.

Abstrakcyjne 

 

FOTOTAPETY MNISZEK LEKARSKI

Kreatywna, inspirująca wariacja na temat dmuchawców dla osób lubiących oryginalność.

Czarno-biała fotografia

 

FOTOTAPETY CZARNO-BIAŁY DMUCHAWIEC

Świetna do każdego pomieszczenia w czarno-białej kolorystyce, bardzo klasyczny wzór.

Dmuchawce z bliska

FOTOTAPETY ZROSZONE DMUCHAWCE Z BLISKA

 

Fantastycznie wyglądają na każdej ścianie! Możesz zobaczyć dmuchawce w powiększeniu.

Zdjęcia dmuchawców

 

FOTOTAPETY POLE I MNISZEK LEKARSKI O ZACHODZIE SŁOŃCA

Niezwykłe fotografie dmuchawców na ścianie będą Cię zachwycać każdego dnia.

*

Stylowy motyw dmuchawców możesz wykorzystać w aranżacji każdego wnętrza. Wybierz motyw fototapety dmuchawca, który najbardziej Ci się podoba i ciesz się jego niesamowitym wyglądem na co dzień. Umieść fototapetę dmuchawca na swojej ścianie i przenieś się na słoneczną, kolorową łąkę. Kiedy spojrzysz na ścianę z fototapetą dmuchawca jesiennymi lub zimowymi wieczorami od razu przypomni Ci się ciepłe lato… Fototapeta dmuchawce to bardzo delikatny wzór, który do każdego pomieszczenia wniesie lekkość oraz świeżość. Daj się zainspirować fototapetowym dmuchawcom...

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code