Motyw street-art

Motyw street-art

Sztuka współczesna składa się z wielu różnych dziedzin. Street-art jest to sztuka, którą tworzy się w miejscach publicznych, najczęściej jak sama nazwa wskazuje na ulicy. Jedną z form sztuki ulicznej jest graffiti. Pod nazwą graffiti nie ma konkretnego rodzaju sztuki, jest to pojęcie bardzo szerokie i w jego obrębie znajdują się zarówno obrazy, rysunki jak i napisy. Powszechnie twierdzi się, że jest to wandalizm, jednak niektóre z grafik to prawdziwe dzieła sztuki. 

Street-art - dla kogo?

Street art znajduje swoich ulubieńców głównie wśród młodzieży, jednak dorosła część społeczeństwa również podziwia ten rodzaj sztuki. Wzory graffiti mogą posłużyć jako fototapety ścienne właśnie w pokojach młodzieżowych, ale nie tylko. Mieszkanie urządzone w industrialnym, surowym stylu w połączeniu z taką kolorową, oryginalną fototapetą ścienną mogą dać naprawdę niesamowity efekt. Artystyczna ekspresja, nieskrępowany styl to główne cechy sztuki ulicznej, które do Twojego mieszkania wprowadzą dynamikę oraz nadadzą mu niebanalnego charakteru.

Street-art cechy charakterystyczne

Street art to motyw skierowany także do wielbicieli hip-hopu, kultury miasta... Fototapety ścienne graffiti to ciekawy i coraz popularniejszy motyw wystroju wnętrz. Motyw graffiti wyróżnia się unikalnym stylem, bogatą kolorystyką, ciekawymi malunkami oraz przekazem. W naszej bogatej ofercie znajdziesz wiele atrakcyjnych i ciekawych motywów fototapet graffiti. Możesz także wybrać naklejki na ścianę lub obrazy ścienne i to z nich stworzyć oryginalną dekorację ścienną w Twoich pomieszczeniach. 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code