Fototapety na wiosnę -50%

Fototapety na wiosnę  -50%

Fototapety 50% taniej?! Tak, to możliwe! Z okazji wiosny przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalny rabat -50% na fototapety. Wystarczy, że złożysz zamówienie i w koszyku w okienku "Wprowadź bon rabatowy" wpiszesz kod: W16. Zachęcamy do skorzystania z rabatu, naprawdę warto. W dzisiejszym poście staraliśmy się pokazać możliwości naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziecie coś dla siebie!

Fototapety - przykłady, przegląd

Zdajemy sobie sprawę, że nie tak łatwo jest wybrać odpowiednią fototapetę, dlatego dzisiaj pokażemy Wam przykładowe fototapety.

Fototapety dziecięce

Fototapeta Londyn

Fototapeta zachód słońca

Fototapeta miasto

Fototapeta morze

Fototapeta kosmos

Fototapeta góry

Fototapeta Nowy Jork

Fototapeta dmuchawce

Fototapeta most

Fototapeta do kuchni

To jedynie kilka przykładów z najpopularniejszych kategorii i fototapet w naszym sklepie.

Fototapety - projektowanie

Przypominamy także o narzędziu do projektowania tapet, które uruchomiliśmy dla Was kilka tygodni temu. Na blogu pojawiła się także instrukcja ze szczegółowym opisem, jak korzystać z narzędzia do projektowania fototapet, do którego Was odsyłamy - "Projektowanie tapety".

Fototapeta ze zdjęcia

W naszym sklepie internetowym jest także możliwość wydruku fototapety ze swojego własnego zdjęcia, dzięki czemu będziesz cieszyć się swoim zdjęciem na ścianie wydrukowanym w wysokiej jakości. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i rabatu 50% na wszystkie fototapety!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code