Fototapety motyw zwierząt

Fototapety motyw zwierząt

Zainspiruj się naszymi fototapetami z motywem zwierząt! Fototapety z motywem zwierząt będą pasować niemal do każdego wnętrza. Są kolejnym uniwersalnym i klasycznym wzorem, który pozwoli Ci na stworzenie wnętrz klimatycznych, z tak zwanym pazurem, ale nie przesadzonych.

Fototapety z motywem zwierząt ucieszą na pewno dzieci, więc możesz je umieścić właśnie w pokoju swojej pociechy, przedstawimy także wzory, które wspaniale będą prezentować się w salonie. Salon jest miejscem specyficznym, prezentacyjnym, więc musi w nim panować odpowiedni klimat. Fototapeta przedstawiająca konia w czarno bieli wygląda elegancko, intrygująco i masz pewność, że świetnie sprawdzi się też na Twojej ścianie.

Fototapety z motywem koni

Konie są to zwierzęta, które zachwycają swoim wyglądem. Obecne w życiu człowieka od zawsze. Koń kojarzy nam się z wiatrem, wolnością, pędem. To propozycja nie tylko dla miłośników jazdy konnej, ale także dla wszystkich, którzy chcą, aby w ich pomieszczeniach zapanował niepowtarzalny klimat.

Ta tapeta prezentuje się po prostu elegancko i gustownie. Do tej fototapety wkrada się tajemniczość i niewymuszona delikatność. 

Fototapeta powyżej symbolizuje wolność, pęd, wprowadzi do wnętrza dynamikę. Nie można od niej oderwać wzroku!

Fototapety z motywem zebry

Zebra to ciekawy motyw, który na pewno nie będzie pasował do każdego wnętrza. Jest to motyw odważny, który już sam w sobie jest bardzo bogaty, dlatego nie należy zbytnio przesadzać z dekoracjami, gdy już zastosujemy ten wzór. 

Takie nieoczywiste, ale pięknie komponujące się kolory skupiają wzrok. Ten motyw fototapety jest oryginalny i przykuwa wzrok.

Standardowy motyw zebry, który można spotkać na fototapetach czy to naklejkach od dłuższego czasu. Wciąż jest tak samo popularny i chętnie wybierany.

Fototapety z motywem tygrysa

Tygrys jest zwierzęciem, które wzbudza w nas strach, swoją posturą prezentuje się dumnie i można powiedzieć, że króluje i zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan. Będzie też królował w Twoich wnętrzach.

Tygrys skradający się to fototapeta z ciekawym połączeniem kolorystycznym, trochę wyblakłym, które jeszcze bardziej wzmaga tę aurę niepokoju, jaka panuje na zdjęciu.

A może jeszcze więcej zwierząt? Kochamy je wszystkie!

Fototapety ze zwierzętami są idealne do kliniki weterynaryjnej, ale i do salonu z klasą.

To tylko kilka przykładów...

Wybraliśmy dla Was trzy rodzaje fototapet z motywem zwierzęcym, jeszcze zostało wiele wzorów, które chcielibyśmy Wam przedstawić, dlatego śledźcie uważnie naszego bloga, bo na pewno pojawi się kontynuacja tego wpisu! 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code