Fototapeta z motywem cegły

Fototapeta z motywem cegły

Cegła cieszy się coraz większą popularnością w aranżacjach wnętrz, świetnie pasuje do każdego domu i nadaje mu wyjątkowy styl. Wyobraź sobie swoją ścianę w salonie, na której znajduje się telewizor, a tuż za nim widać piękną, imponującą cegłę. Nie musisz wydawać fortuny na zakup prawdziwej cegły. Wybierz nasze fototapety cegła na ścianę.

Fototapeta cegła

Jeśli znudziły Ci się już standardowe dekoracje ścienne - obrazy bądź fototapety krajobraz, miasto etc. i wolisz coś klasycznego, tradycyjnego, co pasować będzie, jeśli zmienisz meble to koniecznie wybierz fototapetę cegła. Cegła jako element wnętrz prezentuje się oryginalnie. Wybór fototapety cegła jest idealny dla osób, które nie lubią remontów. Podczas nakładania prawdziwej cegły trzeba zamówić przede wszystkim specjalistę, a także przygotować się na bałagan. Przy wyborze fototapety nie musisz martwić się o specjalistę, bo możesz położyć ją samodzielnie - jest to proste, wystarczy przeczytać lub obejrzeć kilka instrukcji w Internecie. Podczas klejenia fototapety na pewno w pomieszczeniu nie będzie bałaganu. 

Fototapeta cegła: rodzaje

W naszej kolekcji możesz znaleźć bardzo wiele różnorodnych fototapet cegła. Oczywiście najpopularniejsza jest cegła czerwona, która wyraźnie przypomina cegłę, z której zostały zbudowane stare budynki. Cegła czerwona wygląda industrialnie, jednak idealnie nada się także do pomieszczeń w stylu tradycyjnym oraz rustykalnym. Coraz bardziej popularniejszy staje się także biały mur, który wygląda niezwykle elegancko. Szary mur jest mniej wybierany, jednak także całkiem nieźle się prezentuje szczególnie do wnętrz jasnych, w których królują mocne kolory. Fototapety z motywem cegły są także dostępne w kilku stylizacjach - wyglądające na nowe, a także postarzałe. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

Mur ceglany

Czerwona cegła

Mur ceglany

Ceglany mur i lampy

Stary mur

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code