Jak stworzyć sklep internetowy który odniesie sukces?

sklep internetowy

Jeśli zastanawiacie się nad otwarciem własnego biznesu on-line w formie sklepu internetowego, powinniście najpierw zada sobie kilka podstawowych pytań.

Czy jestem osobą radzącą sobie z obsługą nowinek internetowych?

Facebook, instagram, YouTube, Google – te serwisy zna aktualnie każdy użytkownik internetu. Fizyczny zjadacz chleba wypiekanego z sieci doskonale radzi sobie (przynajmniej w większości przypadków) z obsługą tych serwisów. Co jednak jeśli rozwiniemy listę o narzędzia specjalistyczne,jak BaseLinker, Google ADS, Facebook Marketplace? Te trzy instrumenty to właściwie podstawa sprzedaży w sklepie www. Jeśli nie znacie ich, to z pewnością przyjdzie czas na szkolenie. Najważniejsze to być otwartym i nie zamykać się na nowości w przeciwnym razie zostaje skorzystanie z oferty agencji marketingu internetowego.


Tekst przygotowany przy współpracy ze sklepem internetowym Plecak.net. Poznaj blog Plecak.net.

Komentarze czytelników Decoboo

Anna Giboń | 10.03.22 |
Jestem przekonana że sam pomysł to teraz za mało. Aby sklep internetowy działał i był dochodowym sposobem na życie, musi mieć sprawdzone źródło dostawców. Najlepiej kilku i z różnych przekrojów zatowarowania.
Michał XXX |20.03.22
Czasem wystarczy dobry pomysł i trochę pasji, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Ludzie teraz szukają sklepów online które oferują coś więcej, wartość dodaną. Posłużę się przykładem sklepu Brytyjka, z takimi pleckami; https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html, nie mieli dla mnie plecaka, to zaoferowali rabat na inny podobny model, plus darmowy zwrot gdyby ten zamiennik plecaka i się jednak nie spodobał. Fajna sprawa, coś extra to usługi standardowej. Teraz tego właśnie szukają klienci sklepów.