plecak torebka w jednym 2w1

Plecak i torebka w jednym

Doskonałym przykładem modnego i bardzo na czasie plecaka jest plecak płócienny vintage połączony z torebką model 2w1 Rainbow. To plecak wyjątkowy. Idealnie wpisuje się w najnowsze trendy w modzie.

plecak torebka w jednym 2w1

Wykonany jest przez markę KONO z bardzo wytrzymałego kanwasu. Jego powierzchnia do złudzenia imituje skórę, dzięki czemu plecaczek nabrał wyjątkowego designu. Jego niezaprzeczalnym atutem jest jego różnokolorowość. Odszyty jest bowiem w połączenia pasków o różnych kolorach, które dodają mu lekkości i dziewczęcości. To dokonały model dla wszystkich wymagających właścicielek. Zaprojektowany jest jako model 2w1. Łączy bowiem w sobie najlepsze cechy plecaka i torebki. W prosty i nieskomplikowany sposób możemy plecak przemienić w torebkę i odwrotnie. Świetnie sprawdzi się jako damski miejski plecaczek, z którym śmiało możemy chodzić do pracy. Jego wnętrze mieści format A4. Zapinany jest od góry na solidny zamek błyskawiczny, a jego środek obszyty jest wytrzymałą podszewką. Właśnie w niej znajdziemy trzy wygodne, małe kieszonki na portfel skórzany i telefon oraz klucze. Największym jego atutem są skórzane pasy ściągające umieszczone po jego bokach. Dzięki nim jego objętość możemy dowolnie zwiększać i zmniejszać – według własnych oczekiwań. Regulowany pasek pełni funkcję zarówno paska torebki jak i szelek plecaka. Całość uzupełniają bardzo kobiece, zgrabne uchwyty do noszenia plecaczka w dłoni, jako torebki. Plecaczek ma także usztywnione dno, dzięki czemu fantastycznie zachowuje kształt i formę. Doskonale pasuje do każdej stylizacji. Świetnie prezentuje się z jesiennym płaszczem jak i zimową kurtka. Taki plecak każda modna tej jesieni kobieta powinna mieć.

Jak widać, komponując modny ubiór na jesień, nie możemy pominąć dodatków. A jednym z najważniejszych i najbardziej trendy są bez wątpienia plecaki damskie. To one dodają nam kobiecości, a naszej stylizacji lekkości.

Polecam: koszulki damskie z jedwabiu na ramiączkach.